Defense Zone 2 HD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $2.99
  • Boyut 319 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma ARTEM KOTOV
İOS işletim sistemine sahip muhteşem bir strateji oyunu arıyorsanız Defense Zone 2 HD oyununa sahip olabilirsiniz.

İOS işletim sistemine sahip muhteşem bir strateji oyunu arıyorsanız Defense Zone 2 HD oyununa sahip olabilirsiniz. 

Defense Zone oyunu ilk oyunu ile büyük bir başarı elde etmişti. Defense Zone 2 HD oyunu ile de başarısını ikiye katlayarak ilerlemeye devam ediyor. Oyunumuz hem tecrübeleri hemde tecrübesiz oyuncularımıza da düşünerek geliştirilmiştir.  Defense Zone 2 strateji oyunu ile birlikte siz oyun sever arkadaşlarımızı yepyeni silahlar, düşmanlar ve daha taktiksel bir çok veri bulunuyor. 

Oyun içerisinde seviyelerde göstermiş olduğunuz başarılar yüksek skorlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik başarmış olduğunuz işleri ve hatta diğer diğer oyuncularında kazandıkları puanları görebilirsiniz. Görmüş olduğunuz skorlar karşısında kendinizi motive edebilir ve daha büyük başarılar elde edebilirsiniz. 

Oyunumuzun temel amacı nedir diye soracak olursanız; diğer Defense Zone oyununda olduğu gibi Defense Zone 2 HD strateji oyununda da kulelerinizi geliştirecek ve düşmanlarınıza karşı savunmalarda bulunacaksınız. Sizde bu maceranın daha da gelişmiş yeni halini merak ediyorsanız oyunumuza sahip olabilirsiniz. 

Defense Zone 2 HD indir
DİĞER SÜRÜMLER