Defense Zone 2 HD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 10.99 TL
  • Boyut 319 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma ARTEM KOTOV
Yepyeni hali ile en baştan geliştirilmiş Defense Zone 2 HD oyunu tanışmanızı şiddetle öneriyorum.

Yepyeni hali ile en baştan geliştirilmiş Defense Zone 2 HD oyunu tanışmanızı şiddetle öneriyorum. 

Serinin devamı daha da aksiyon dolu hali ile oyuncularımızı eğlendirmek için geliştirilen Defense Zone 2 HD oyununa sahip olmalısınız. Oyunun zorluk derecesi oldukça yüksektir. Fakat gözünüz korkmasın zorluk derecesinin artıyor olması sizi oyuna daha çok bağlayacak ve başarma yolunda daha emin adımlar atacaksınız. Defense Zone 2 HD oyunu diğer oyunlarda olduğu gibi kule savunma sistemi üzerine kurulmuş en iyi strateji oyunlarımızdan bir tanesidir.

Bu oyunumuzda da belli başlı stratejik bölgelerde bulunan kulelerinizi düşmanlara karşı ayakta tutmaya çalışacaksınız. Tabi bunun yanı kulenizi her geçen gün daha da kuvvetlendirmeniz gerekiyor.  Kule savunma oyunlarına yeni başlamış arkadaşlarımızın telaş etmelerine hiç gerek yok. Oyunumuzu zorluk derecesine göre ayarlayabiliyorsunuz. Kolay bir oyun olmasını istiyorsanız kolay odda oynamaya başlayabilirsiniz.

Tecrübeniz arttıkça ve güçünüzü topladığınızda oyunun zorluk derecesini arttırmanız oyundan daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. Sizde Defense Zone 2 HD macerasını kaçırmadan en iyi stratejileri yaparak oyunun kazananı olun. 

Daha Fazla Göster
Defense Zone 2 HD indir
DİĞER SÜRÜMLER